To'liq nomlanishi:"SHOP MARKETPLACE JASMINA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.08.2024Ro'yxatga olish raqami:2535861Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:140 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735228 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Taxiatosh tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:01.08.2024Регистрационный номер:2535861Дата перерегистрации:20.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:140 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735228 - Республика Каракалпакстан, Тахиаташский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335230249820Статус свидетельства НДС: