To'liq nomlanishi:"ZAMIRBEK-TAXIATASH" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.12.2008Ro'yxatga olish raqami:566Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 751 328 782.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1735228 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Taxiatosh tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZAMIRBEK-TAXIATASH" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:19.12.2008Регистрационный номер:566Дата перерегистрации:28.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 751 328 782.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1735228 - Республика Каракалпакстан, Тахиаташский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335230013247Статус свидетельства НДС: