To'liq nomlanishi:KAMGAR LTD
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.03.1995Ro'yxatga olish raqami:3,182Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2002Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.08.2022Ustav kapitalining hajmi:1.00 UZSHolati:Boshqa tugatilganlar (30,31,32, 33 holatdan tashqari tugatilgan korxonalar)IT-Park rezidenti:
OKED:73200 - Bozor kon'yunkturаsini tаdqiq qilish vа jаmoаtchilik fikrini o'rgаnishTashkiliy-huquqiy shakl:290 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan notijorat tashkilotSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:KAMGAR LTD
Дата регистрации:16.03.1995Регистрационный номер:3,182Дата перерегистрации:12.12.2002Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.08.2022Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Другие ликвидированные (ликвидированные предприятия, за исключением пунктов 30, 31, 32, 33)Резидент IT-Park:
ОКЭД:73200 - Исследование конъюнктуры рынка и изучение общественного мненияОПФ:290 - Некоммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления