Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2018Ro'yxatga olish raqami:599324Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:19 139 951 325.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:41202 - Yashаsh uchun mo'ljаllаnmаgаn binolаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.04.2018Регистрационный номер:599324Дата перерегистрации:23.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:19 139 951 325.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327220120554Статус свидетельства НДС: