To'liq nomlanishi:STANKOMASHTORG MASYULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.07.2009Ro'yxatga olish raqami:003995-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.07.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:1 500 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47110 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа аsosаn oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.07.2009Регистрационный номер:003995-03Дата перерегистрации:17.07.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:1 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47110 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах преимущественно продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления