To'liq nomlanishi:"XUSH KOMP SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2013Ro'yxatga olish raqami:005593-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69201 - Buxgаlterlik hisobi sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XUSH KOMP SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.01.2013Регистрационный номер:005593-01Дата перерегистрации:12.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69201 - Деятельность в области бухгалтерского учетаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления