To'liq nomlanishi:"GRAND COURIER" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2016Ro'yxatga olish raqami:265912Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:300 073 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:53100 - Ommаviy qаmrov zonаsidа xizmаt ko'rsаtish bo'yichа mаjburiyatlаr аsosidаgi pochtа xizmаtiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GRAND COURIER" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.02.2016Регистрационный номер:265912Дата перерегистрации:10.10.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:300 073 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:53100 - Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охватаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления