To'liq nomlanishi:"JIYDAZOR SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.07.2017Ro'yxatga olish raqami:530750Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.07.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46110 - Qishloq xo'jаlik xom аshyosi, tirik hаyvonlаr, to'qimаchilik xom аshyosi vа yarim fаbrikаtlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JIYDAZOR SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.07.2017Регистрационный номер:530750Дата перерегистрации:07.07.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46110 - Деятельность агентов по оптовой торговле сельскохозяйственным сырьем, живыми животными, текстильным сырьем и полуфабрикатамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления