To'liq nomlanishi:"WUNDER FEIN TEXTILIEN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2014Ro'yxatga olish raqami:02128Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:32990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn boshqа mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.12.2014Регистрационный номер:02128Дата перерегистрации:16.12.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:32990 - Производство прочей продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления