To'liq nomlanishi:"ELEGANT PERSPECTIVE BUILDING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.11.2017Ro'yxatga olish raqami:555072Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.11.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.12.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23700 - Toshni kesish, ishlov berish vа pаrdozlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.11.2017Регистрационный номер:555072Дата перерегистрации:23.11.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.12.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23700 - Резка, обработка и отделка камняОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления