To'liq nomlanishi:"MOBILE SYSTEM INVEST" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.05.2011Ro'yxatga olish raqami:12232Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.11.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 100 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:55300 - Turistik oromgohlаr, dаm olish vа ko'ngilochаr pаrklаr vа shаhаrchаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.05.2011Регистрационный номер:12232Дата перерегистрации:14.11.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 100 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:55300 - Туристические лагеря, парки и городки отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления