To'liq nomlanishi:"TURKESTAN SU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.07.2020Ro'yxatga olish raqami:871902Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.02.2025Ustav kapitalining hajmi:447 976 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:11070 - Spirtsiz ichimliklаr ishlаb chiqаrish; butilkаdа minerаl suvlаr vа boshqа suvlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TURKESTAN SU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.07.2020Регистрационный номер:871902Дата перерегистрации:28.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.02.2025Размер уставного фонда:447 976 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:11070 - Производство безалкогольных напитков; производство минеральных вод и других вод в бутылкахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления