To'liq nomlanishi:"NEW ALHADAYA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2022Ro'yxatga olish raqami:2037504Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:371 900 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47750 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа pаrdoz tovаrlаri vа gigienа predmetlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NEW ALHADAYA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.04.2022Регистрационный номер:2037504Дата перерегистрации:02.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:371 900 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47750 - Розничная торговля в специализированных магазинах косметическими товарами и предметами гигиеныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления