To'liq nomlanishi:"SAIYDXON KELAJAGI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.08.2013Ro'yxatga olish raqami:3236Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.08.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:25920 - Engil metаllаrdаn upаkovkа mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703224822 - Andijon viloyati, Asaka tumani, Ilg‘orSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:14.08.2013Регистрационный номер:3236Дата перерегистрации:14.08.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:25920 - Производство упаковочного материала из легких металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703224822 - Андижанская область, Асакинский район, ИлгарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления