To'liq nomlanishi:"GLOBAL ABLE FIELD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.09.2018Ro'yxatga olish raqami:633143Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.09.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 240 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:78100 - Ishgа joylаshtirish bo'yichа аgentliklаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:05.09.2018Регистрационный номер:633143Дата перерегистрации:05.09.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 000 240 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:78100 - Деятельность агентств по трудоустройствуОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления