To'liq nomlanishi:ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ASIA CONSULTING GOLD 2020"
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2020Ro'yxatga olish raqami:897852Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.11.2021Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:63990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, аxborot xizmаti ko'rsаtish bo'yichа boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727220559 - Toshkent viloyati, Bekobod tumani, XosSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ASIA CONSULTING GOLD 2020"
Дата регистрации:30.09.2020Регистрационный номер:897852Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.11.2021Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:63990 - Прочая деятельность по информационному обслуживанию, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727220559 - Ташкентская область, Бекабадский район, ХосСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления