To'liq nomlanishi:"AC-DENOV" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.02.2021Ro'yxatga olish raqami:952641Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.08.2023Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:85600 - Tа'lim sohаsidаgi yordаmchi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722210 - Surxondaryo viloyati, Denov tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AC-DENOV" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.02.2021Регистрационный номер:952641Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.08.2023Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:85600 - Вспомогательная деятельность в области образованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722210 - Сурхандарьинская область, Денауский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления