To'liq nomlanishi:"TRIO MIR TEKS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1016666Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:30 000 100.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13300 - To'qimаchilik mаhsulotlаrini bezаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730238 - Farg‘ona viloyati, Furqat tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TRIO MIR TEKS" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.07.2021Регистрационный номер:1016666Дата перерегистрации:07.04.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:30 000 100.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13300 - Отделка текстильных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730238 - Ферганская область, Фуркатский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления