To'liq nomlanishi:"GONUL TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2010Ro'yxatga olish raqami:3216/150Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.12.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13910 - To'qilgаn vа trikotаj polotno ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730230844 - Farg‘ona viloyati, O‘zbekiston tumani, QaynarSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GONUL TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.04.2010Регистрационный номер:3216/150Дата перерегистрации:05.12.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13910 - Производство вязанного и трикотажного полотнаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730230844 - Ферганская область, Узбекистанский район, КайнарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления