To'liq nomlanishi:"CHORVA OZUQA TA`MOINOT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.01.2020Ro'yxatga olish raqami:806980Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:102 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10910 - Fermаlаrdа boqilаdigаn hаyvonlаr uchun tаyyor ozuqа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706219 - Buxoro viloyati, Kogon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.01.2020Регистрационный номер:806980Дата перерегистрации:30.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:102 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10910 - Производство готовых кормов для животных, содержащихся на фермахОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706219 - Бухарская область, Каганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления