To'liq nomlanishi:"TOZA HUDUD SERVICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.01.2020Ro'yxatga olish raqami:897606Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.08.2025Ustav kapitalining hajmi:48 400 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706207 - Buxoro viloyati, Buxoro tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.01.2020Регистрационный номер:897606Дата перерегистрации:16.01.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.08.2025Размер уставного фонда:48 400 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706207 - Бухарская область, Бухарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления