To'liq nomlanishi:"HIGH-QUALITY GRAIN PRODUCTS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.10.2019Ro'yxatga olish raqami:771731Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.10.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:08.01.2022Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10610 - Tegirmon-yormа sаnoаti mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706232501 - Buxoro viloyati, Qorovulbozor tumani, QorovulbozorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.10.2019Регистрационный номер:771731Дата перерегистрации:18.10.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.01.2022Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10610 - Производство продуктов мукомольно-крупяной промышленностиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706232501 - Бухарская область, Караулбазарский район, КараулбазарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления