To'liq nomlanishi:"JILVON QURILISH MANTAJ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2009Ro'yxatga olish raqami:1656Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706258501 - Buxoro viloyati, Shofirkon tumani, ShofirkonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:14.01.2009Регистрационный номер:1656Дата перерегистрации:14.01.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706258501 - Бухарская область, Шафирканский район, ШафирканСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления