To'liq nomlanishi:"PROM SULFAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.07.2011Ro'yxatga olish raqami:7529Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:20140 - Boshqа аsosiy orgаnik kimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735215552 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Qo‘ng‘irot tumani, JasliqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PROM SULFAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.07.2011Регистрационный номер:7529Дата перерегистрации:06.06.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 100 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:20140 - Производство прочих основных органических химических веществОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735215552 - Республика Каракалпакстан, Кунградский район, ЖаслыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления