To'liq nomlanishi:"BAAS MANAGEMENT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2018Ro'yxatga olish raqami:560752Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.04.2026Ustav kapitalining hajmi:860 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:72190 - Tаbiiy fаnlаr vа injeneriya sohаsidаgi boshqа tаdqiqotlаr vа ishlаnmаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710401 - Qashqadaryo viloyati, QarshiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.01.2018Регистрационный номер:560752Дата перерегистрации:09.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.04.2026Размер уставного фонда:860 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:72190 - Прочие исследования и разработки в области естественных наук и инженерииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления