To'liq nomlanishi:"QASHQADARYO VILOYATI BIZNES-TIBBIYOT TEXNIKUMI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2023Ro'yxatga olish raqami:2163407Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85420 - Oliy tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710405 - Qashqadaryo viloyati, ShahrisabzSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.05.2023Регистрационный номер:2163407Дата перерегистрации:18.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85420 - Высшее образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710405 - Кашкадарьинская область, ШахрисабзСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010278514Статус свидетельства НДС: