To'liq nomlanishi:"TAKHIATASH AGRO HOLDING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.2020Ro'yxatga olish raqami:872544Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:01619 - Dehqonchilik sohаsidа boshqа xizmаtlаr ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735228501 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Taxiatosh tumani, TaxiatoshSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.07.2020Регистрационный номер:872544Дата перерегистрации:15.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:01619 - Предоставление прочих услуг в области растениеводстваОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735228501 - Республика Каракалпакстан, Тахиаташский район, ТахиаташСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления