To'liq nomlanishi:"QARAQALPAQ QURILIS-MONTAJLAU BASQARMASI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.02.1995Ro'yxatga olish raqami:128-1Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.02.2026Ustav kapitalining hajmi:19 781 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735401 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, NukusSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:08.02.1995Регистрационный номер:128-1Дата перерегистрации:14.02.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.02.2026Размер уставного фонда:19 781 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335010027946Статус свидетельства НДС: