To'liq nomlanishi:"IRON HIGH TECHNOLOGIES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.06.2012Ro'yxatga olish raqami:007441-04Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:24.11.2022Ustav kapitalining hajmi:1 264 920 709.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46750 - Kimyoviy mаhsulotlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.06.2012Регистрационный номер:007441-04Дата перерегистрации:04.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.11.2022Размер уставного фонда:1 264 920 709.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления