To'liq nomlanishi:"ISTIQLOL DIZAYN QURILISH SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.09.2017Ro'yxatga olish raqami:544420Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 331 654 300.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:SOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.09.2017Регистрационный номер:544420Дата перерегистрации:23.11.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 331 654 300.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:СООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314010020544Статус свидетельства НДС: