To'liq nomlanishi:"NAMANGAN EVRO QURILISH DIZAYN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2012Ro'yxatga olish raqami:05874Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.05.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:33 687 775 253.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23620 - Qurilish mаqsаdlаrigа mo'ljаllаngаn gips buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730221 - Farg‘ona viloyati, Uchko‘prik tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330180016367QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:13.04.2012Регистрационный номер:05874Дата перерегистрации:19.05.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:33 687 775 253.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23620 - Производство изделий из гипса для строительных целейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730221 - Ферганская область, Учкуприкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330180016367Статус свидетельства НДС: