To'liq nomlanishi:"GUFIC-AVICENNA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.08.1995Ro'yxatga olish raqami:92Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:9 595 540 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46460 - Fаrmаtsevtikа tovаrlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:03877 - O‘zbekiston Respublikasi Sog‘liqni saqlash vazirligi huzurida Farmatsevtika tarmog‘ini rivojlantirish agentligi

Полное наименование:"GUFIC-AVICENNA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.08.1995Регистрационный номер:92Дата перерегистрации:17.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:9 595 540 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46460 - Оптовая торговля фармацевтическими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:03877 - Агентство по развитию фармацевтической отрасли при Министерстве здравоохранения Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306010015650Статус свидетельства НДС: