To'liq nomlanishi:"ASLIYAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2019Ro'yxatga olish raqami:2018493Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.05.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.06.2023Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722220 - Surxondaryo viloyati, Termiz tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASLIYAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.10.2019Регистрационный номер:2018493Дата перерегистрации:30.05.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.06.2023Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722220 - Сурхандарьинская область, Термезский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления