To'liq nomlanishi:"ASLIYAT ZIROAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.01.2020Ro'yxatga olish raqami:1996947Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.06.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.06.2023Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722220 - Surxondaryo viloyati, Termiz tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASLIYAT ZIROAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.01.2020Регистрационный номер:1996947Дата перерегистрации:01.06.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.06.2023Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722220 - Сурхандарьинская область, Термезский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления