To'liq nomlanishi:"MG DIST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.06.2018Ro'yxatga olish raqami:616613Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.06.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47251 - Spirtli ichimliklаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265819 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, Qizg‘aldoqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MG DIST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.06.2018Регистрационный номер:616613Дата перерегистрации:18.06.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47251 - Розничная торговля алкогольными напиткамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265819 - Ташкентская область, Ташкентский район, КизгалдакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327110108542Статус свидетельства НДС: