To'liq nomlanishi:"SIJJAK AGRO MIR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2017Ro'yxatga olish raqami:1889Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:336 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SIJJAK AGRO MIR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.01.2017Регистрационный номер:1889Дата перерегистрации:07.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:336 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224 - Ташкентская область, Бостанлыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления