To'liq nomlanishi:"UNIVERSAL EDUCATION SYSTEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2016Ro'yxatga olish raqami:04860Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:61100 - Simli аloqа xizmаtlаri ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.11.2016Регистрационный номер:04860Дата перерегистрации:07.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:61100 - Предоставление услуг проводной связиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления