To'liq nomlanishi:"PREMIUM EXTRA PLUS " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.02.2019Ro'yxatga olish raqami:689571Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.12.2025Ustav kapitalining hajmi:1 235 297 700.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:10830 - Choy vа qаhvа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PREMIUM EXTRA PLUS " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.02.2019Регистрационный номер:689571Дата перерегистрации:21.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.12.2025Размер уставного фонда:1 235 297 700.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10830 - Переработка чая и кофеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления