To'liq nomlanishi:"SCABL SPV" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2022Ro'yxatga olish raqami:1107187Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.10.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.12.2025Ustav kapitalining hajmi:8 044 400 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:64200 - Holding kompаniyalаri fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SCABL SPV" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.03.2022Регистрационный номер:1107187Дата перерегистрации:13.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.12.2025Размер уставного фонда:8 044 400 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:64200 - Деятельность холдинговых компанийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления