To'liq nomlanishi:"POLI SPEKTR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.07.1998Ro'yxatga olish raqami:428Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 235 111.09 USDHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:18120 - Mаtbаа fаoliyatining boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727419 - Toshkent viloyati, ChirchiqSOOGU:08654 - "O'zkimyosanoat" aksiyadorlik jamiyati

Дата регистрации:15.07.1998Регистрационный номер:428Дата перерегистрации:08.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 235 111.09 USDСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:18120 - Прочие виды полиграфической деятельностиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727419 - Ташкентская область, ЧиpчикСООГУ:08654 - Акционерное общество "Узкимёсаноат"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020023359Статус свидетельства НДС: