To'liq nomlanishi:"PRIME CERAMICS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.11.2009Ro'yxatga olish raqami:2013884Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 480 199.34 USDHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23310 - Kerаmik qoplаmа vа plitаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:07154 - "O'zqurilishmateriallari" aksiyadorlik kompaniyasi

Дата регистрации:24.11.2009Регистрационный номер:2013884Дата перерегистрации:26.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 480 199.34 USDСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23310 - Производство керамических покрытий и плитОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:07154 - Акционеpная компания "Узстpойматеpиалы"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010015921Статус свидетельства НДС: