To'liq nomlanishi:"JOY PRIME MINING" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.09.2019Ro'yxatga olish raqami:762250Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.04.2025Ustav kapitalining hajmi:2 200 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JOY PRIME MINING" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.09.2019Регистрационный номер:762250Дата перерегистрации:15.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.04.2025Размер уставного фонда:2 200 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления