To'liq nomlanishi:"YUG-AZIYA GROUP" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2019Ro'yxatga olish raqami:695628Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.04.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 660 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46140 - Mаshinаlаr, uskunаlаr, sаnoаt uskunаlаri, suv kemаlаri vа hаvo kemаlаri ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YUG-AZIYA GROUP" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.03.2019Регистрационный номер:695628Дата перерегистрации:06.04.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 660 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46140 - Деятельность агентов по торговле машинами, оборудованием, промышленным оборудова-нием, морскими и воздушными судамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080041538Статус свидетельства НДС: