To'liq nomlanishi:"GREEN H" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2020Ro'yxatga olish raqami:799175Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.01.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85100 - Mаktаbgаchа tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GREEN H" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.01.2020Регистрационный номер:799175Дата перерегистрации:09.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85100 - Дошкольное образованиеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления