To'liq nomlanishi:"LIDER GIPS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2020Ro'yxatga olish raqami:908300Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23620 - Qurilish mаqsаdlаrigа mo'ljаllаngаn gips buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735207 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Beruniy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LIDER GIPS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.10.2020Регистрационный номер:908300Дата перерегистрации:29.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23620 - Производство изделий из гипса для строительных целейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735207 - Республика Каракалпакстан, Берунийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335090226992Статус свидетельства НДС: