To'liq nomlanishi:"GEROY GIPS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga olish raqami:885977Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.02.2026Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23620 - Qurilish mаqsаdlаrigа mo'ljаllаngаn gips buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733226810 - Xorazm viloyati, Xiva tumani, GandimyonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GEROY GIPS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2020Регистрационный номер:885977Дата перерегистрации:28.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.02.2026Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23620 - Производство изделий из гипса для строительных целейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733226810 - Хорезмская область, Хивинский район, ГандимянСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления