To'liq nomlanishi:"SKORTON TEKSTIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.09.2003Ro'yxatga olish raqami:2056734Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:244 315 012 537.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703206 - Andijon viloyati, Baliqchi tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:09.09.2003Регистрационный номер:2056734Дата перерегистрации:17.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:244 315 012 537.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703206 - Андижанская область, Балыкчинский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303080013707Статус свидетельства НДС: