To'liq nomlanishi:"BLAZE OIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.12.2012Ro'yxatga olish raqami:2763Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 677 055 700.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703230 - Andijon viloyati, Shaxrixon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:303080013771QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"BLAZE OIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.12.2012Регистрационный номер:2763Дата перерегистрации:15.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 677 055 700.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703230 - Андижанская область, Шахриханский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303080013771Статус свидетельства НДС: