To'liq nomlanishi:"NURLI ORZU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2019Ro'yxatga olish raqami:693054Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 593 250 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:43120 - Qurilish mаydonchаlаridаgi tаyyorgаrlik ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735211 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Qorao‘zak tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NURLI ORZU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.02.2019Регистрационный номер:693054Дата перерегистрации:14.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 593 250 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43120 - Подготовительные работы на стройплощадкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735211 - Республика Каракалпакстан, Караузякский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335220128575Статус свидетельства НДС: