To'liq nomlanishi:"ASIA BALIQCHI TUMAN TOMORQA XIZMATI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.09.2018Ro'yxatga olish raqami:641228Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.10.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:730 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:43120 - Qurilish mаydonchаlаridаgi tаyyorgаrlik ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703206 - Andijon viloyati, Baliqchi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.09.2018Регистрационный номер:641228Дата перерегистрации:05.10.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:730 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43120 - Подготовительные работы на стройплощадкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703206 - Андижанская область, Балыкчинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления